چرا امدادبال؟

جدیدترین ابزار اطفاء حریق که آتش را به سرعت و به طور مؤثر از بین می برد.

این محصول خلاقانه ترین ، جدیدترین و امن ترین روش خاموش کردن آتش در کمترین زمان می باشد ، حتی زمانی که شما در محل وجود نداشته باشید.

دیگر لازم نیست نگران آتش سوزی باشید که اشیاء با ارزش را از بین ببرد و یا حتی بدتر از آن ، به عزیزانتان آسیب برساند.

ما بیشتر اوقات خود را در ساختمانها می گذرانیم ، خواه آنها مکانهای صنعتی ، تجاری ، مسکونی و عمومی باشند. آمار ثابت می کند که آتش سوزی می تواند خطرناکتر از آن چیزی باشد که در ابتدا باور داشتیم

0 %
مرگ و میرهای ناشی از آتش سوزی در خانه ها و ساختمان ها رخ می دهد.
0 %
حوادث آتش سوزی اتصال الکتریکی و دستگاه های مرتبط هستند
0 کشته
یانگین سالیانه تلفات در خانه ها و ساختمان ها
ساعت 0
الی 0
زمانی که نیمی از آتش سوزی های خانگی رخ می دهد

آیا نمی خواهید خط مقدم دفاعی که بدون احتیاج به تعمیر و نگهداری و بدون دردسر و کم هزینه در برابر آتش سوزی داشته باشید ؟

در دنیای ایده آل ، اماکن عمومی دارای وسایل اطفاء حریق متفاوتی هستند که از لحاظ استراتژیکی در مناطق شناخته شده که احتمال آتش سوزی دارند، قرار می گیرند. در شرایطی که باید آتش سوزی شروع شود ، صرف نظر از اینکه کسی در آن حضور داشته باشد یا خیر ، دستگاه می تواند مواد شیمیایی خاموش را پخش کند و آتش را قبل از اینکه آتش سوزی شود ، خاموش کند.

خوب ، دنیای ایده آل از آنچه فکر می کنید نزدیکتر است.

شرکت کیمیا پژوهان لیانا (امدادبال) دیدها را نسبت به لوازم اطفا حریق تغییر داده است. مشخصات محصول ما به شرح زیر است:

 • محصول ما برای انسان ها و محیط زیست بی خطر می باشد. حتی مواد شیمیایی استفاده شده در این محصول غیر سمی می باشد.
 • این محصول زیر نظر متخصصان مجرب موفق به دریافت گواهینامه های بین المللی ایزو9001 و ایزو 10002 و استاندارد CE اروپا شده است.
 • محصول ما دارای ضمانت و پشتیبانی 5 ساله می باشد . شما به مدت 5 سال نگران محصولات اطفاء حریق امداد بال نباشید.
 • طبق آزمایش های فراوانی که روی این محصول انجام شده ، گواهی تاییده صادر شد که پودر فوق العاده موجود در محصولات امدادبال برای آتش سوزی نوع A ، B ، C ، E و K مناسب است.
 • محصولات امدادبال سبک و جمع جور با کاربری آسان می باشد ، به این معنی که همه ، از جمله کودکان و افراد مسن ، می توانند به راحتی از آنها استفاده کنند.
 • این محصول دارای کارکرد سریع می باشد به طوریکه در فاصله زمانی 3 تا 10 ثانیه از شعله ، محصولات امدادبال به طور خودکار آتش را در شعاع 3 متر مکعب خاموش می کنند. حتی لازم نیست حضور داشته باشید.

نحوه استفاده از امدادبال

شما به سادگی می توانید گوی اطفاء حریق اِمدادبال را در محل های پرخطر مورد نظر  قرار دهید و هنگامی که این محصولات خاموش کننده آتش سوزی یک شعله را شناسایی کنند ، خود را فعال کرده و مواد شیمیایی غیر سمی را برای از بین بردن آتش آزاد می کنند.
همچنین در صورت اضطراری می توانید از محصولات  امدادبال به صورت دستی استفاده کنید.

از محصولات امدادبال در چه مکان هایی می توان استفاده کرد؟

ما محصولات امدادبال را برای استفاده در تمامی مکان ها از جمله مصارف صنعتی ، تجاری و مسکونی طراحی کرده ایم. برای مثال مکان هایی  که می توانند از امدادبال استفاده کنند:

 • منازل مسکونی
 • انبارها
 • فضاهای اداری شرکت ها
 • مدارس
 • بیمارستان ها
 • خانه های سالمندان
 •  و بیشتر!

به تیم ما بپیوندید

با محصولات اطفاء حریق امدادبال شروع کنید

ما با تولید محصولات اطفاء حریق امدادبال تلاش می کنیم تا افراد ، اشیاء با ارزش و املاک را از آسیب در امان نگه داریم. ما متعهد به یافتن راهی برای کاهش تعداد آتش سوزی منازل و ساختمان ها در سطح بین المللی هستیم.

ما همیشه به دنبال مشارکت در زمینه حفاظت از آتش هستیم ، بنابراین اگر می خواهید با ما همکاری های گسترده ای برای توسعه بازارهای داخلی و خارجی داشته باشید ، امروز با تیم ما در کیمیا پژوهان لیانا تماس بگیرید تا توزیع کننده محصولات امدادبال باشید.

فارسی سازی پوسته توسط: همیار وردپرس